#1 2008-06-11 20:17:10

NautiluS

Prorok FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 55
Punktów :   

Wojna z -pl- i LB

Witam

Po ostatnich wydarzeniach byłem zmuszony wypowiedzieć wojnę gildii -pl-, która teraz panuje pod tagiem LB(Legiony Burzy lol). Już tłumacze dlaczego.

Niejaki Bello chciał sprzedać postać. Ja, a dokładnie mój kolega był zainteresowany zakupem owego chara(miałem wyłożyć kasę za kolegę, a on mi miał potem oddać). Cena 70k gc. Jako zaliczkę miałem dać beloowi 50k gc w itemakach (steel spodnie i buty). Zgodnie z umową rzeczy miałem dać wolfowi z gildii -pl-. Po dokonaniu transakcji wolf powiedział, że nic mu nie dałem i anulowałem wymianę. Oczywiści było to oszustwo. Po kilku minutach wolf opuścił grę - chyba ma nowego chara.

Jak dla mnie wolf i bello wcześniej to ukartowali. Tak czy inaczej oboje trafiają na listę pk.

Zgłosiłem cała sprawę do GMa gildii -pl-. Powiedziałem, że w zaistniałej sytuacji jestem zmuszony wypowiedzieć wojnę całej gildii -pl-, aż do wyjaśnienia tego zajścia. GM gildii, burza zaproponował total wara - nie chciał nic wyjaśniać. Przyjąłem jego propozycje, założyłem itemki, wpisałem komendę na total wara - on jednak wymiękł. Za takie postępowanie GMa jego obecna gildia LB również jest naszym wrogiem.

Mam nadzieje, że dobrze zrobiłem.

Dziękuję za uwagę.


Pozdrawiam, Damian


"Niewidzialny i niewykrywalny Latający Potwór Spaghetti stworzył świat, zaczynając od góry, drzew i karła (midget). Wszystkie dowody na rzecz ewolucji zostały specjalnie podłożone przez Niego."

Offline

 

#2 2008-06-17 16:06:15

ZDZICHOO

Członek FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wojna z -pl- i LB

no ja sie nawet ciesze heh choc nielubie wojen i ich tez

Offline

 

#3 2008-06-17 21:05:33

MyDaRa

Radny

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 20
Punktów :   

Re: Wojna z -pl- i LB

Ja też będę brać udział w wojnie ale tasak7 i djadi nie atakuje bo to są równi goście
Rozmawiałem z Burzą to twierdził że nie chce wojny powiedziałem mu żeby zaczął odpisywać Opticowi ale najwyraźniej nie przyjął tego... sam wypisał na siebie i swoją gildie wyrok...

Offline

 

#4 2008-06-18 17:20:22

ZDZICHOO

Członek FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 11
Punktów :   

Re: Wojna z -pl- i LB

no zreszta ja tez ich lubie djadi i tasak7 tego pierwszego nawet grac uczylem :]
ale jak burza ma to gdzies to

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl