#1 2008-06-26 18:32:55

NautiluS

Prorok FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 55
Punktów :   

Ban Zdzicha i Sopla

Witam.

Po ostatnich wydarzeniach związanych z głupim zachowaniem Zdzicha, które doprowadziło do zbanowania jego oraz jego brata, doszedłem do wniosku, że coś w naszej gildii trzeba zmienić. Mianowicie Zdzich dostanie ostrzeżenie oraz jego ranga zostanie obniżona. Wiem, wiem - to był żart, ale panowie... Wszystko musi mieć jakieś granic.

Idąc dalej, wymagania gildii wzrosną. Mianowicie wiek potencjalnego kandydata musi być >= 16. Osoba, która nie będzie tego warunku spełniać  nie zostanie przyjęta. Niestety, ale nie chce, żeby w gildii dochodziło jeszcze do takich rzeczy.

Jak sopel napisze jakieś sensowne wyjaśnienie tej sytuacji, to umówiłem się z czarnym, że to przetłumaczy i napisz w Waszej sprawie posta na forum.


To by było na tyle, pozdrawiam...


"Niewidzialny i niewykrywalny Latający Potwór Spaghetti stworzył świat, zaczynając od góry, drzew i karła (midget). Wszystkie dowody na rzecz ewolucji zostały specjalnie podłożone przez Niego."

Offline

 

#2 2008-06-29 17:48:30

Sopel

Członek FSM

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ban Zdzicha i Sopla

Ja i mój brat "Zdzichoo" gramy w Eternal Lands już jakiś rok(z dużymi przerwami).Od początku razem graliśmy na jednym IP oraz robiliśmy trade między sobą.Do chwili bana nie informowaliśmy moderatorów o tym że jesteśmy rodziną ponieważ nie było żadnych sygnałów ze strony modów.Wszystko było dobrze do chwili kiedy "Zdzichoo" napisał dla żartu na markecie "sell Sopel Pm me plz" bez mojej wiedzy.Następnie moderatorzy dowiedzieli się o próbie sprzedarzy postaci oraz przy okazji wcześniejszym handlowaniu między nami.Trade z naszej strony nie było pomocą w grze dla żadnego z nas, poprostu kiedy była taka potrzeba to coś od siebie kupowaliśmy.

Offline

 

#3 2008-06-29 17:51:39

NautiluS

Prorok FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Ban Zdzicha i Sopla

No, to teraz musimy czekać na czarnego


"Niewidzialny i niewykrywalny Latający Potwór Spaghetti stworzył świat, zaczynając od góry, drzew i karła (midget). Wszystkie dowody na rzecz ewolucji zostały specjalnie podłożone przez Niego."

Offline

 

#4 2008-06-30 19:16:24

Czarny66

Radny

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 16
Punktów :   

Re: Ban Zdzicha i Sopla

We (me - sopel_pl and my brother Zdzichoo) playing in Ethernal Lands (with some breaks) for over a year. From beginings we played from one IP adress, and trade each other. Till baned we dont inform about this moderators, becouse there was no warnings from them. Everything was fine, till Zdzichoo wrote "sell Sopel Pm me plz" on market chanel without my agreement and knowledge, just for joke. Moderators was informed about this, and about trading between us. We was traded only when we neaded, and there was no help one to another.

Na pewno zawiera to błędy bo tłumaczem nie jestem, przetłumaczyłem na tyle na ile potrafiłem...

Offline

 

#5 2008-06-30 19:22:11

NautiluS

Prorok FSM

Zarejestrowany: 2008-06-06
Posty: 55
Punktów :   

Re: Ban Zdzicha i Sopla

Spoko czarny Dzięki za pomoc ^^


"Niewidzialny i niewykrywalny Latający Potwór Spaghetti stworzył świat, zaczynając od góry, drzew i karła (midget). Wszystkie dowody na rzecz ewolucji zostały specjalnie podłożone przez Niego."

Offline

 

#6 2008-07-01 15:47:57

Sopel

Członek FSM

Zarejestrowany: 2008-06-08
Posty: 8
Punktów :   

Re: Ban Zdzicha i Sopla

wielkie dzięki
Po napisaniu tego na forum ELa Learner napisał mi coś takiego:
10. Sell And Trade At Your Own Risk.
Eternal Lands will not be held responsible for any transactions dealing with real monetary currency/items or in game money/items. No buying or selling of character accounts or guilds, or advertising of them, is to be made in any forum or ingame public chat or channels. You take full responsibilty for your actions and their consequences. Eternal Lands will assume none of that responsibility.

oraz Entropy:I unlocked sopel, Zdzichoo will be unbanned on 22 July.
However, I want to see a proof that you two are brother. A picture of you two holding a sign that says: "We play EL, and we are from Poland" should do. You can e-mail that picture to me.

Ostatnio edytowany przez Sopel (2008-07-02 16:20:58)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plpokoje w Jarosławcu materace janpol hale stalowe gliwice